• Kampanie promocyjne
    • Wsparcie eventów i szkoleń
    • Wydarzenia z zakresu HR
    • Prezenty dla Klientów
    • Upominki dla Pracowników
    • Produkty z logo

O nas

Jesteśmy agencją marketingową działającą od wielu lat w branży gadżetów reklamowych. Swoimi produktami i usługami wspieramy ogólnopolskie kampanie promocyjne oraz wydarzenia i targi. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, terminowość i dopasowanie produktu oraz znakowania do potrzeb biznesowych. Wiemy, jak ważny jest odpowiedni dobór gadżetów z logo do komunikacji marketingowej firmy, dlatego nasi specjaliści ściśle współpracują na każdym etapie planowania i produkcji z Klientem.

Nasz Zespół posiada bogate doświadczenie we wsparciu organizacji wydarzeń, kampanii marketingowych oraz działów HR. Realizowaliśmy kampanie z użyciem gadżetów reklamowych wspierających wprowadzanie nowych marek na rynek oraz promocję międzynarodowych znanych firm. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami o wieloletnim doświadczeniu biznesowym, jak również nowo powstającymi ambitnymi projektami.

Jak zamówić?

Wybierz produkt z zakładki „Oferta” lub skontaktuj się z nami, aby poprosić o indywidualne dobranie gadżetów reklamowych.

Telefonicznie lub w wiadomości mailowej przekaż nam szczegółowe informacje dotyczące ilości zamawianych sztuk i terminu realizacji.

Nasz specjalista poinformuje Cię o możliwych sposobach znakowania produktów, prześle wizualizację i wskaże optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesowych.

Nasz Zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby oferować produkty wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców oraz oryginalne, wysokojakościowe gadżety reklamowe własnej produkcji. Do każdej kampanii marketingowej, na potrzeby której przygotowujemy gadżety z logo i indywidualnymi projektami, podchodzimy indywidualnie, dobierając produkt do opracowanego briefu lub wskazanych potrzeb firmy.

Obsługujemy Klientów z całej Polski, a nasza siedziba mieści się w Poznaniu. To właśnie w tym mieście znajduje się nasze centrum logistyczne, a także drukarnie i grawer. Gotowe gadżety promocyjne dostarczamy na wskazany przez Klientów adres – do ich firmy lub w miejsce, gdzie odbywać się będzie event.