Kategorie

Informacja

Indywidualna produkcja gadżetów reklamowych
    Home    0Komentarzy

Gadżety reklamowe to nie tylko dostępne na rynku produkty. Oprócz standardowych przedmiotów przygotowanych typowo do promocji czy sprzedaży w sklepach, można również zdecydować się na indywidualną produkcję. Dotyczy to nie tylko materiałów drukowanych typu ulotki czy dedykowane kartoniki oraz materiałów biurowych, ale także elektroniki, odzieży, wyrobów ceramicznych, szklanych itp.

Nasza agencja marketingowa produkuje dla swoim Klientów różnego typu upominki firmowe, rozpoczynając od najbardziej powszechnych breloków, kartoników, notesów i długopisów, poprzez odzież, zabawki i gadżety elektroniczne. W tym zakresie w zasadzie ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, a Klient otrzymuje produkt skrojony dokładnie na miarę swojej firmy.

W celu zaplanowania indywidualnej produkcji gadżetów reklamowych prosimy o kontakt z naszym zespołem specjalistów. Określenie cen i terminów będzie wymagało dopracowania projektu i uwzględnienia kwestii logistycznych. Zapraszamy do kontaktu: biuro@aida-online.pl.

Polecane posty

Komentarze

Log in or register to post comments