Kategorie

Informacja

Wsparcie HR
    Home    0Komentarzy

Gadżety reklamowe mogą na pierwszy rzut oka kojarzyć się głównie z eventami i targami skoncentrowanymi na pozyskiwanie klientów. Jednak coraz częściej wykorzystywane są także podczas wydarzeń organizowanych dla pracowników. Employer branding i nowoczesne podejście do zarządzania rozwojem pracowników sprawiają, że firmy chętnie przygotowują różne działania ukierunkowane na zespół.

Pracownicy nie tylko generują przychody dla firmy i obsługują jej klientów czy też biorą udział w  tworzeniu jej usług oraz produktów. Stanowią oni również cenne źródło informacji o marce dla ich znajomych i bliskich. Pracownik zadowolony z miejsca pracy będzie bardziej skłonny do pozytywnego przestawiania swojego pracodawcy, a czerpiąc satysfakcję z życia zawodowego chętniej będzie chwalić się sukcesami swoimi i przedsiębiorstwa.

W związku z tym wspieramy działania naszych Klientów z zakresu HR, aby wspomóc budowanie silnego zespołu pracowników. Przygotowujemy gadżety z logo i inne produkty firmowe, które następnie wykorzystywane są podczas imprez integracyjnych lub jako prezenty pracownicze. Posiadamy doświadczenie także w przygotowaniu upominków z logo dla dzieci. Naszą standardową ofertę można znaleźć w menu bocznym. Zachęcamy również do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej wyceny i propozycji gadżetów z logo: biuro@aida-online.pl.

Komentarze

Log in or register to post comments