Kategorie

Informacja

Gadżety z logo firmy, które ułatwiają pracę
   0Komentarzy

Gadżety reklamowe w dużej mierze kojarzone są z promowaniem firmy wśród klientów i rozdawaniem przedmiotów, których celem jest informowanie o firmie. Jednak warto zwrócić uwagę również na inne aspekty produktów z logo firmy, również te czysto użytkowe.

Gadżety z logo jako ułatwienie pracy

Pracownicy, którzy w ciągu dnia często korzystają z telefonu komórkowego, a ich praca wymusza częste wyjazdy, z pewnością docenią power banki z nadrukiem, które z jednej strony budują poczucie związku z firmą, a z drugiej ? mogą uratować ważną rozmową handlową w przypadku, gdy bateria w telefonie nagle wskaże niski poziom naładowania. Natomiast osoby pracujące w biurze z dużą ilością danych z pewnością skorzystają z pamięci USB. Pendrive z logo firmy pozwoli zapisywać ważne pliki w razie problemów z komputerem oraz w celu dzielenia się efektami pracy z innymi współpracownikami.

W zarządzaniu bardzo ważne są małe gesty, które pozwalają na przekazanie pracownikom informacji, że ich przełożeni znają ich sytuację, a wymagania idą w parze z udogodnieniami, jakie oferuje firma. To pozwala na budowanie trwałych relacji z pracownikami i miedzy nimi, dzięki czemu możliwa jest bardziej efektywna współpraca oraz zwiększanie kapitału ludzkiego przedsiębiorstwa.

Gadżety budujące wizerunek firmy

Pracownicy korzystający z papieru firmowego oraz długopisów z logo prezentują odpowiednie wartości klientom, z którymi spotykają się na co dzień. Koszulki i koszule z nadrukiem wskazują na bliską więź między pracownikami a firmą, dzięki czemu personel staje się nośnikiem wartości reprezentowanych przez daną markę. Co więcej, ci pracownicy tworzą wartość dodaną, prezentując w kontakcie z klientem swoje własne unikatowe cechy. Gadżety reklamowe w tym wypadku pozwalają prezentować firmę z dobrej strony poprzez zalety jej pracowników.

Już dawno w Internecie pojawiła się możliwość wystawiania ocen własnym pracodawcom, która jest odpowiedzią na naturalną potrzebę wymieniania się doświadczeniami przez ludzi. Pozytywna opinia pracowników na temat danej firmy wpływa również na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dlatego należy pamiętać, że znaczenie pracownika jest o wiele większe niż tylko praca, którą wykonuje.

Podsumowanie

Nie bez powodu podkreślamy znaczenie, jakie mają materiały promocyjne oraz gadżety z nadrukiem w pracy. Każdy człowiek jest inny i ma swoje własne cechy charakteru, a jego zalety powinny pozwalać mu na rozwój osobisty, który przekłada się na wzrost firmy. Ubrania oraz inne produkty z logo firmy pozwalają wskazać potencjalnym klientom, że skoro tej firmie ufa miły przedstawiciel handlowy, to warto spojrzeć na jej ofertę i zastanowić się nad nią. Pozytywna opinia pracowników na temat przedsiębiorstwa wskazuje potencjalnym klientom, że firma jest godna zaufania.

 

Gabriela Długosz dla Zespołu AIDA Online

Komentarze

Log in or register to post comments