Kategorie

Informacja

Wybierz prezent dla siebie!
   0Komentarzy

Prezenty za rejestrację

Osoby, które zarejestrują się w ciągu pięciu dni (10.06-14.06.2015 r.) na naszej platformie zakupowej AIDA Online otrzymają prezenty. Pod uwagę bierzemy kolejność ofert, a produkty rozdajemy do wyczerpania zapasów. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Prezenty, to produkty, które wyszczególnione zostały w akapicie Dostępne prezenty. Użytkownikiem staje się osoba, która zarejestruje się na platformie zakupowej AIDA Online.

Kto może otrzymać prezent?

Jedna osoba z firmy, która założy konto na platformie zakupowej AIDA Online w okresie od 10.06 do 14.06.2015 roku. W przypadku zgłoszenia jednej firmy przez kilka osób, prezent otrzyma ten użytkownik, który zarejestrował się najwcześniej.

Do kiedy rozdajemy prezenty?

Prezenty rozdajemy do wyczerpania zapasów. Każdy zarejestrowany użytkownik, który spełnia powyższe wymagania może wybrać prezent dla siebie. Jeżeli w naszym magazynie pozostanie jeden egzemplarz danego produktu i zostanie on wybrany przez więcej niż jedną osobę, to ten prezent otrzyma użytkownik, który najwcześniej dokonał rejestracji. Reszta osób będzie mogła wybrać prezenty spośród innych dostępnych. Każdą z osób, która dokona rejestracji, poinformujemy o aktualnym stanie naszego magazynu.

Dostępne prezenty

Poniżej przedstawiamy listę dostępnych prezentów.

 

1)Wielofunkcyjny nóż w liczbie 15 sztuk

Scyzoryk nóż

Scyzoryk - nóż wielofunkcyjny, który posiada drewniany uchwyt i 8 funkcji.Wymiary: 9 x 1,9 x 1,6 cm;Materiał: stal nierdzewna, drewno.Scyzoryk nóż wielofunkcyjny  

 

2) Aluminiowy Power bank 2200 mAh w liczbie 10 sztuk

Power bank 2200 mAhKompaktowy power bank z baterią litową 2200 mAh, z lekką aluminiową obudową, wejściem USB 5V/800mA, które pasuje do każdego telefonu komórkowego.Wymiary: 9,5 x 2,1 x 2,1 cm;Materiał: aluminium;Kolory: srebrny, różowy, niebieski, zielony, czarny. 

3) Zapachowy długopis - lawenda w liczbie 20 sztuk

zapachowy_długopis_ metalowy

 Długopis z chromowanego metalu ozdobiony płatkami kwiatów lawendy, który wydziela ich zapach. Posiada mechanizm przekręcany, a zapach utrzymuje się do 12 miesięcy.Wymiary: 140 x 13 mm - długopis, 170 x 40 mm - etui;Materiał: metal. 

4) Zapachowy długopis - kawa w liczbie 20 sztuk

Metalowy długopis pachnący kawa

Długopis z chromowanego metalu, który został ozdobiony imitacją ziaren kawy. Długopis wydziela wspaniały aromat kawy do 12 miesięcy i posiada mechanizm przekręcany.Wymiary: 140 x 13 mm - długopis, 170 x 40 mm - etui;Materiał: metal. 

5) Zestaw malarski w liczbie 30 sztuk

Zestaw malarskiZestaw malarski dla dzieci w drewnianym pudełku. Zestaw zawiera: ołówek, gumkę, temperówkę, kredki i farbki z pędzelkiem.Wymiary: 116 x 155 x 32 mm;Materiał: drewno, tworzywo. 

6) Torba na zakupy w liczbie 200 sztuk

 

Zarejestruj się już teraz i wybierz jeden z prezentów.

Komentarze

Log in or register to post comments