Kategorie

Informacja

Oryginalne gadżety reklamowe
   0Komentarzy

W 2014 roku pojawił się filmik prezentujący zastosowanie nietypowego gadżetu w promocji horroru*. Ulicami jeździł samotnie pozostawiony wózek z lalką udającą dziecko. Lalka prezentowała przerażającego demona. Jednak ze spokojem można stwierdzić, że oryginalne gadżety reklamowe to nie tylko promocje tworzone dzięki elektronice.

Oryginalne wizytówki to również niepowtarzalne artykuły reklamowe. Przykładem może być wizytówka firmy meblowej**, którą można złożyć w krzesło. Z większym dystansem należy podejść do wizytówki prawnika***, który specjalizuje się w rozwodach, więc zdecydował się na utworzenie materiałów promocyjnych z możliwością łatwego przerwania ich na pół.

W każdym z powyższych przykładów oryginalne gadżety reklamowe zawdzięczają swoją nietypowość pomysłowi na ich wykorzystanie. To jest najlepszy przykład na to, że najważniejszy jest plan działania, a sam produkt to nośnik komunikatu dla potencjalnego klienta.

Zespół AIDA Online * Patrz https://www.youtube.com/watch?v=PUKMUZ4tlJg, 13.03.2015 r.** Patrz http://natemat.pl/105747,17-najbardziej-zaskakujacych-wizytowek-z-calego-swiata-a-jak-jest-w-polsce-generalnie-rzadzi-klasyka,13.03.2015 r.*** Patrz http://natemat.pl/105747,17-najbardziej-zaskakujacych-wizytowek-z-calego-swiata-a-jak-jest-w-polsce-generalnie-rzadzi-klasyka,13.03.2015 r.

Komentarze

Log in or register to post comments