Kategorie

Informacja

Gadżety reklamowe z nadrukiem - jakie informacje nadrukować?
   0Komentarzy

Gadżety reklamowe z nadrukiem umożliwiają prezentację różnych informacji. Można zdecydować się na nadrukowanie samego logo, ale również dobrze prezentować będzie się hasło oraz informacje o firmie. Dlatego ważne jest odpowiednie dobranie nadruku do konkretnego produktu.

Gadżety reklamowe z nadrukiem to nie tylko szeroki wybór samych produktów, ale również materiału i sposobu nanoszenia logo. Wykonanie tampodruku lub sitodruku wymaga wybrania farb, które będą odpowiednio pokrywać powierzchnię przedmiotu. Różne produkty wymagają też innego ustawienia maszyn do laserowego grawerowania. Ponadto informacje muszą zostać dostosowane do wielkości samego produktu. Jeżeli naniesie się zbyt wiele danych, to będą one tworzyć chaos informacyjny i mało kto będzie w stanie szybko znaleźć informację, która go interesuje np. adres firmy lub telefon.

Dlatego ważna jest selekcja najważniejszych informacji i odpowiednie wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu możliwe jest naniesienie nie tylko logo, ale również danych firmy.

Zespół AIDA Online

Komentarze

Log in or register to post comments