Kategorie

Informacja

Pendrive z nadrukiem jako promocja firmy
   0Komentarzy

Pendrive z nadrukiem to gadżet reklamowy, który przyda się wielu osobom. Natomiast można wykorzystać go do promowania firmy na różne sposoby. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że upominki rozdawane zarówno Klientom, jak i Pracownikom przyczyniają się do rozprzestrzeniania informacji o firmie.

Przykładem może być akcja PGS Software, który rozdaje pendrive z nadrukiem osobom przesyłającym zgłoszenie w procesie rekrutacji pracowników. Tym samym, gadżety reklamowe dotrą do osób zainteresowanych branżą IT. Dzięki temu, możliwe jest przekazanie nośnika reklamy tym, którzy zasilą grono pracowników PGS Software, ale również pracownikom zatrudnionym w rezultacie w innych miejscach, być może w działach decydujących o tym, kto przygotuje program dla firmy.

W ten sposób firma zachęca do zgłaszania kandydatur w procesie rekrutacji, ale także rozprzestrzenia informacje o swojej działalności w otoczeniu swoich przyszłych pracowników oraz innych osób zainteresowanych branżą IT. Oryginalność tej sytuacji zwiększa szansę na przekazywanie informacji o tej firmie między różnymi osobami. Zatem widać tutaj połączenie działań HR oraz niestandardowej reklamy.

 

Zespół AIDA Online

Komentarze

Log in or register to post comments