Kategorie

Informacja

Ekskluzywne gadżety reklamowe - kiedy są skuteczne?
   0Komentarzy

Już w poprzednim artykule pisaliśmy, że gadżety reklamowe to szerokie pojęcie. Można zdecydować się na ekskluzywne gadżety reklamowe lub tańsze materiały promocyjne. Dlaczego warto zwrócić uwagę na skuteczność obu form promocji w zależności od okazji.

Ogólnie można uznać, że ekskluzywne gadżety reklamowe będą istotne w przypadku, gdy nagrody odroczonej w czasie. To znaczy ? jeżeli klient kupując produkt, od razu otrzymuje gadżet, to nawet tańsze materiały promocyjne będą skutecznie przyciągać uwagę. W przypadku programów lojalnościowych lub nagród w konkursach należy rozważyć ekskluzywne gadżety reklamowe, które zachęcą klientów do wysiłku. Trud, który podejmują konsumenci, zbierając punkty często miesiącami, wymuszają wykorzystanie odpowiednio atrakcyjnych prezentów.

Ekskluzywne gadżety reklamowe sprawdzą się również w przypadku promocji droższych produktów i usług oraz jako prezenty z logo firmy. Stałym Klientom lub Pracownikom warto podarować produkty lepszej jakość. Dlatego wybór zależy od okoliczności.

Zespół AIDA Online

Komentarze

Log in or register to post comments