Kategorie

Informacja

AIDA Cafe prezenty dla Klientów
   0Komentarzy

Gorąca, aromatyczna kawa. Kto o niej nie marzy rankiem w pracowity poniedziałek? Wiedząc, jak ważna jest chwila odpoczynku podczas pracy, przygotujemy dla Państwa specjalnie parzoną kawę, którą mogą Państwo wymienić na prezenty i rabaty z katalogu AIDA Cafe.

Już część z Państwa uczestnicy w naszym programie lojalnościowym, a resztę osób zachęcamy do zarejestrowania się na naszej stronie, dzięki czemu staną się Państwo uczestnikami AIDA Cafe. Każdy może zbierać kawy, aby wymienić je na upominek dla siebie lub rabat. Prezenty dla Klientów lub rabaty można sprawdzić przechodząc na stronę programu AIDA Cafe. Każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie.

Dlatego zapraszamy do zapoznania się w wolnej chwili z katalogiem AIDA Cafe, w którym sprawdzą Państwo jakie przygotowaliśmy prezenty dla Klientów znajdą oraz informacje na temat zasad zbierania kaw.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Można napisać do nas wiadomość lub zadzwonić. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

 

Zespół AIDA Online

Komentarze

Log in or register to post comments