Kategorie

Informacja

Neobus POLSKA Sp. z o.o. - gadżety reklamowe
   0Komentarzy

Firma Neobus POLSKA Sp. z o.o. poinformowała ostatnio swoich Klientów, że istnieje na rynku już 10 lat. Z tej okazji mieliśmy możliwość przygotowania różnych gadżetów reklamowych, na których umieściliśmy logo oraz inne informacje o Firmie.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie z Neobus POLSKA Sp. z o.o. obchodzić ich urodziny poprzez różne gadżety reklamowe. Najbardziej jednak zwróciliśmy uwagę na wykorzystanie metalowego długopisu COSMO, który odcieniem i barwą nawiązywał do kolorystyki autobusu Firmy. Dzięki temu Neobus POLSKA Sp. z o.o. zwrócił uwagę Klientów na oferowany komfort jazdy.

Firma zwróciła również uwagę na potrzeby swoich Klientów poprzez zagłówki przydatne w podróży oraz opaski odblaskowe, przydatne tym, którzy poruszają się poza terenem zabudowanym. Oba te elementy wiążą się z zakresem oferowanych usług. W przejazdach na dłuższych dystansach liczy się wygoda, a w przypadku podróży na tereny podmiejskie ważne jest bezpieczeństwo poruszania się, wspierane również przez prawo.

Jeżeli ktoś miał okazję otrzymać gadżety reklamowe od Neobus POLSKA Sp. z o.o., doskonale wie, jak dużo pracy włożyła Firma w planowanie urodzinowych akcji promocyjnych. Cieszymy się, z każdego zadowolonego Klienta Neobus POLSKA Sp. z o.o.

 

Zespół AIDA Online

gadżety_reklamowe_aida

Komentarze

Log in or register to post comments