Kategorie

Informacja

Gadżety reklamowe to nie tylko dostępne na rynku produkty. Oprócz standardowych przedmiotów przygotowanych typowo do promocji czy sprzedaży w sklepach, można również zdecydować się na indywidualną produkcję. Dotyczy to nie tylko materiałów drukowanych typu ulotki czy dedykowane kartoniki oraz materiałów biurowych, ale także elektroniki, odzieży, wyrobów ceramicznych, szklanych itp.
Gadżety reklamowe mogą na pierwszy rzut oka kojarzyć się głównie z eventami i targami skoncentrowanymi na pozyskiwanie klientów. Jednak coraz częściej wykorzystywane są także podczas wydarzeń organizowanych dla pracowników. Employer branding i nowoczesne podejście do zarządzania rozwojem pracowników sprawiają, że firmy chętnie przygotowują różne działania ukierunkowane na zespół.
Prezenty dla pracowników kojarzą się głównie z okresem świątecznym, jednak upominki tego typu stosowane są w ramach działań HR również w przypadku innych okazji. Część firm przygotowuje upominki swoim pracownikom z okazji urodzin, wyjątkowych osiągnięć itd. W każdej z tych sytuacji świetnie mogą sprawdzić się produkty, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również znakowane charakterystycznymi dla firmy elementami identyfikacji wizualnej.
Upominki dla klientów to temat, nad którym firmy zastanawiają się na ogół w okolicach świąt i innych ważnych wydarzeń, np. rocznice. Nie zmienia to faktu, że podarowanie prezentu firmowego stanowi dobry sposób na zakomunikowanie zainteresowania potrzebami klienta. Stąd tak często marki decydują się na dołączenie gadżetów do oferowanych produktów czy też upominki przy okazji wręczania faktury za wykonane usługi.
Materiały promocyjne i różnego typu gadżety reklamowe to podstawa szkoleń, targów i innych wydarzeń organizowanych z myślą o klientach. Chcąc być zapamiętaną, firma przekazuje uczestnikom eventu produkty zawierające informacje o niej: logo, strona internetowa itd. Odpowiednie dobranie gadżetu z logo do okazji, potrzeb uczestników i identyfikacji wizualnej to podstawa skutecznego budowania świadomości marki.
Pokazywane 1 - 5 z 83 (1 strona)